User Tools

Site Tools


administrative:impartire

Împărțirea pe grupe

Vă rugăm să vă treceți în dreptul intervalului orar la care vreți să veniți la laborator. Numărul maxim de studenți per interval orar este de 14. Prioritate vor avea cei care au intervalul respectiv în orar, iar în caz de egalitate cei care au venit în prima săptămână. Am precompletat listele cu prezența din prima și a doua săptămână. După ce vă treceți în dreptul grupei dorite vă rugăm să ștergeți duplicatele.

Nu va conta ordinea în care vă veți trece în grupe, noi la sfârșitul înscrierii vom face grupele bazându-ne pe următoarea ordine de prioritate:

  1. Cei care au laborator la ora respectivă în orar și au venit în prima săptămână la acea oră
  2. Cei care au laborator la ora respectivă în orar
  3. Cei care au venit la laborator în prima săptămână la acea oră

Pentru prima repartizare această pagină va fi editabilă până Duminică, 18.10.2015, ora 20:00.

După ce vom efectua prima repartizare, vom redeschide accesul la această pagină pentru repartizarea pe locurile rămase, pe baza FCFS (first-come-first-serve), cu locurile gata ocupate rămânând fixate.

Numărul maxim de studenți pe semigrupă va fi de 14.

Luni, 12-14 (343C2)

  1. Zamfir Cristian 343C2
  2. Alexe Robert 343C2
  3. Dobrescu Adriana Silvia 343C2
  4. Niculae Brîndușa Ioana 343C2
  5. Peța Alin-Andrei 343C2
  6. Marin Cristian-Emil 342C1
  7. Andrei Marius-Lucian 343C1
  8. Shtembari Mikele 342C2
  9. Ghimbaș Cezar-Mihai 341C1
  10. Soare Cristian-Valeriu 341C1
  11. Tonu Constantin 343C1
  12. Căciulescu Alexandru Răzvan 342C3
  13. Despa Diana Alexandra 341C1
  14. Budău Adrian Emanuel 343C1

  1. Macavei Andrei Gabriel 342C1

Luni, 14-16 (341C2)

  1. Chivu Constantin Răzvan 341C2
  2. Bucur Maria Cristina 341C2
  3. Vasiliu Mihai Alexandru 341C2
  4. Daia Radu Petru 341C2
  5. Bibiloiu Viorel 341C2
  6. Radu Monica 341C2
  7. Nurberdiyev Pudak 341C2
  8. Volmer Mihai-Cristian 341C1
  9. Țifrea Alexandru 341C3
  10. Lazăr Iulian-Marius 441E
  11. Macavei Andrei Gabriel 342C1
  12. Dobre Ștefan 342C2
  13. Alexandru Dragoș-Constantin 342C2

Luni, 16-18 (342C2)

  1. Mihoci Adi Andrei 342C2
  2. Bleont Ioana Corina 342C2
  3. Frujină Vlad-Bogdan 342C2
  4. Balaban Ana Maria 341C1
  5. Oancea Mihail-Lucian 342C1
  6. Lutan Adrian-Mirel 343C1
  7. Gaman Mihaela
  8. Popa Ion
  9. Duma Andrei Dorian 341C3

Luni, 18-20 (Opțional 1)

  1. Stoica Vladut Cristian 341C1
  2. Vasile Constantin Tiberiu 341C1
  3. Arsene Irina 341C1
  4. Vutei Alexandru-Florian 341C1
  5. Dobrin Tanase-Alexandru 341C1
  6. Ciornei Ioana 341C1
  7. Ciurel Victor 343C1
  8. Sima Alexandra 343C2
  9. Chirila Diana Gabriela 343C2
  10. Jalba Iulia 341C2
  11. Mihailescu Ioana 341C2
  12. Ilies Andreea 343C2
  13. Mihai Alexandru 343C2
  14. Ștefan Ana-Georgiana, 343C2

  1. Lupu Cristian 342C2
  2. Cazacu Roxana Andreea 342C2

Marți, 8-10 (Opțional 2)

  1. Pârlog Ecaterina, 343C1
  2. Aldescu Ana, 342C1
  3. Matei Radu, 342C1
  4. Lefter Ana-Maria, 343C2
  5. Ivănoiu Răzvan, 343C2
  6. Lupu Cristian, 342C2
  7. Cazacu Roxana Andreea, 342C2
  8. Tudorache Ioana Corina, 342C2
  9. Miu Cristina-Andreea, 341C2

Marți, 10-12 (341C2)

  1. Alexe Maria-Alexandra, 341C2 1, 2
  2. Ciubucana Mihaela-Andreea, 341C2 1, 2
  3. Cotițosu Constantin Ștefan, 341C2 1, 2
  4. Doaga Alin, 341C2 1, 2
  5. Barbu Anca-Denisa, 341C2 1, 2
  6. Ștefănescu Mihai, 341C2 1, 2
  7. Dobre Marian, 341C2 1, 2
  8. Nagnibeda Mihai, 341C2 1, 2
  9. Panait Marian, 341C2 1, 2
  10. Băloiu Radu, 341C2 1, 2
  11. Cojocaru Lucia 341C1 1, 2
  12. Nedelcu Mircea Valentin, 341C2 1
  13. Răduță Vlad, 341C2 1
  14. Enache Liviu Florentin, 341C2 1

  1. Matei Ionuț Alexandru, 341C2 2
  2. Răducu Mihai, 341C2 2
  3. Lătărețu Claudiu Ion, 341C2 2
  4. Roșca Anca Andreea, 343C2 2
  1. Miu Cristina-Andreea, 341C2 1

(1 = a venit la primul lab, 2 = a venit la al doilea lab)

Miercuri, 8-10 (342C2)

  1. Grigoraș Alexandra, 342C2
  2. Cumpănășoiu Andrada Elena, 342C2
  3. Sandu Robert, 342C2
  4. Marșavela Dana Andrada, 342C2
  5. Ghidel Marius Adrian. 342C2
  6. Dinu Flavius Cristian, 342C2
  7. Ciuta Ioan Grațian, 342C2
  8. Vlad George Cristian, 342C2
  9. Ivan Beatrice Ioana, 342C2
  10. Nicolae Gabriel Silviu, 342C2
  11. Dinu Dan George, 342C2
  12. Marin Bogdan, 342C2
  13. Negoiță Silviu, 342C2
  14. Geambașu George, 342C2

  1. Bucur Sorin, 342C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
  2. Chiroiu Marius, 342C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
  3. Hristache Mădălina, 342C1
  4. Crăc Mihai Ovidiu, 341C2
  5. Grigore Cătălin, 342C1 - nu a venit în săptămâna a II-a
  1. Ștefan Ana-Georgiana, 343C2

Miercuri, 10-12 (343C2)

  1. Florea Nicoleta, 343C2
  2. Zorilă Andreea-Maria, 343C2
  3. Crîntea Cosmin, 343C2
  4. Bedrule Marius, 343C2
  5. Vasile Tudor, 343C2
  6. Spătaru Adriana Eleonora, 343C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
  7. Tănase Teodora, 343C2
  8. Vasile Sorin, 343C2
  9. Stanciu Daniel, 343C2
  10. Ologu Robert-Leonard, 341C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
  11. Rugescu Dragoș, 342C2
  12. Constantinescu Radu, 341C3

  1. Peța Alin-Andrei, 343C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
  2. Lătărețu Claudiu, 341C2 - nu a venit în săptămâna a II-a
administrative/impartire.txt · Last modified: 2015/11/02 12:28 by Andrei Voinescu